Limited edition · watermeloen · Frankrijk

Cîroc Summer Watermelon

De zomereditie van Cîroc, met delicate en natuurlijke watermeloensmaken op een frisse basis van Franse druiven. Een limited edition, dus niet altijd verkrijgbaar: tijd voor een longdrink vol ijs.

Limited edition37,5% alcoholFrankrijkWatermeloen
NIX18 - Geen 18, geen alcohol
Fles Cîroc Summer Watermelon 70 cl
37,5%alcohol · 70 cl
Wat is Cîroc Summer Watermelon?

Een zomereditie, en die is er niet altijd

Cîroc Summer Watermelon is een limited edition uit de zomerreeks van Cîroc. Hij smaakt naar delicate, natuurlijke watermeloen. Daaronder zit de vodka die het merk kenmerkt: gemaakt van Franse druiven, waaronder Mauzac Blanc uit de Gaillac, en vijf keer gedistilleerd. Die frisse, heldere basis past goed bij watermeloen, die van zichzelf licht en waterig zoet is.

Omdat het een limited edition is, is Summer Watermelon niet het hele jaar door verkrijgbaar. Zie je een fles, dan is hij vooral bedoeld voor lange, koude drankjes op een warme dag. Cîroc heeft er zelf een eigen serve bij, met limonade, soda en cranberry; die vind je hieronder.

In het kort

SoortFlavoured vodka, limited edition
Alcohol37,5%
HerkomstFrankrijk
BasisVodka van Franse druiven, vijf keer gedistilleerd
SmaakDelicate, natuurlijke watermeloen
GlasLongdrinkglas met veel ijs
Hoe smaakt Cîroc Summer Watermelon?

Licht, sappig en delicaat

Neus

Verse watermeloen

De frisse, groene geur van een net opengesneden watermeloen. Subtiel, niet snoepachtig.

Mond

Sappig en licht

Delicaat en sappig, met de milde zoetheid van watermeloen op een heldere druivenbasis.

Afdronk

Fris en kort

Een korte, frisse afdronk. Precies goed voor een longdrink die je op een terras laat staan.

Zoet 3/5
Zuur 1/5
Fruitig 4/5
Kracht 2/5

Smaakprofiel van Cîroc Summer Watermelon puur en gekoeld. Met limoen en soda wordt hij nog lichter.

Zo drink je het

De Summer Watermelon serve en meer

Watermeloen is een subtiele smaak. Houd de mix licht, met veel ijs en een zuurtje van limoen of cranberry.

De officiële serve

40 ml Cîroc Summer Watermelon, 20 ml limonade, 40 ml soda en 10 ml cranberrysap op ijs in een longdrinkglas. Garneer met een schijf watermeloen en een partje limoen.

Longdrinkglazen →

Watermelon Caipiroska

Een halve limoen in partjes met 2 theelepels rietsuiker kneuzen in een tumbler, crushed ijs erop en 50 ml Summer Watermelon erover. Goed roeren.

Naar de Caipiroska →

IJskoud als shotje

Zet de fles een paar uur in de vriezer en schenk 2 cl in een gekoeld shotglas, met een blokje verse watermeloen ernaast.

Shotglazen →
Uit de webshop

Het juiste glas voor Cîroc Summer Watermelon

Een slank longdrinkglas voor de officiële serve, een coupe voor de Cosmopolitan, een stevige tumbler voor de Caipiroska en een shotglas voor ijskoud puur.

100% breukvrij bezorgd
Onis Icon Longdrinkglas
Voor de officiële serve

Onis Icon Longdrinkglas

Set van 6 · 47 cl · zwaar hobstar-glas met vintage uitstraling
€ 36,95Bekijk
Schott Zwiesel Bar Special Coupe
Voor Cosmopolitan

Schott Zwiesel Bar Special Coupe

Set van 4 · 28 cl · brede vintage kelk voor geshakete cocktails
€ 39,95Bekijk
L.S.A. Borough Tumbler
Voor Caipiroska

L.S.A. Borough Tumbler

Set van 4 · 30 cl · de allrounder, ook voor whisky on the rocks
€ 41,95Bekijk
Eclat Longchamp Shotglas
Voor ijskoud puur

Eclat Longchamp Shotglas

Set van 6 · 4,5 cl · geslepen ruitpatroon
€ 25,95Bekijk
De serie

Meer smaken van Cîroc

Alles over Cîroc →
Fles Ciroc Vodka 70 cl

Cîroc

40% · het origineel

Waar het begon. Op de merkpagina lees je alles over Cîroc: herkomst, soorten en de klassieke cocktails.

Naar Cîroc →
Fles Cîroc Redberry 70 cl

Cîroc Redberry

37,5% · rood fruit

Aardbei en framboos, zacht van smaak. De makkelijkste instapper voor roze cocktails.

Bekijk Cîroc Redberry →
Fles Cîroc Apple 70 cl

Cîroc Apple

37,5% · groene appel

Knapperige groene appel met vanille en citrus. De vodka voor een echte Appletini.

Bekijk Cîroc Apple →
Fles Cîroc Peach 70 cl

Cîroc Peach

37,5% · perzik

Rijke, zoete perzik met tropisch fruit. Vervangt de perziklikeur in een Bellini of Sex on the Beach.

Bekijk Cîroc Peach →
Fles Cîroc Pineapple 70 cl

Cîroc Pineapple

37,5% · ananas

Intense ananas met verse vanille en een tropische afdronk. Top met ginger ale en in tikicocktails.

Bekijk Cîroc Pineapple →
Fles Cîroc Coconut 70 cl

Cîroc Coconut

37,5% · kokos

Kokos met tropisch fruit, lichter dan een kokoslikeur. Maakt van een Piña Colada of Swimming Pool een vodkacocktail.

Bekijk Cîroc Coconut →
Fles Cîroc Limonata 70 cl

Cîroc Limonata

37,5% · citroen

Frisse, licht zoete citroen op druivenvodka. Puur ijskoud of als spritz met citroenlimonade.

Bekijk Cîroc Limonata →
Verder kijken?

Alle vodkamerken en smaken op een rij, van Zweeds graan tot Franse druiven.

Alles over vodka →
Veelgestelde vragen

Vragen over Cîroc Summer Watermelon

Staat je vraag er niet bij? Lees meer op de pagina over Cîroc of bekijk onze cocktailrecepten.

Alles over Cîroc →
Hoeveel procent alcohol zit er in Cîroc Summer Watermelon?
Cîroc Summer Watermelon bevat 37,5% alcohol, net als de andere smaken van Cîroc. De gewone Cîroc Vodka zit op 40%.
Is Cîroc Summer Watermelon altijd verkrijgbaar?
Nee. Het is een limited edition uit de zomerreeks van Cîroc en daardoor niet het hele jaar en niet overal te krijgen. Is hij er niet, dan kom je met een andere fruitige Cîroc en verse watermeloen ook een eind.
Hoe maak je de Cîroc Summer Watermelon serve?
Schenk 40 ml Cîroc Summer Watermelon, 20 ml limonade, 40 ml soda en 10 ml cranberrysap op ijs in een longdrinkglas. Garneer met een schijf watermeloen en een partje limoen.
Hoe smaakt Cîroc Summer Watermelon?
Naar delicate, natuurlijke watermeloen: sappig en licht zoet, zonder snoepsmaak. De frisse druivenbasis houdt hem helder.
Wat is het verschil met Cîroc Redberry?
Redberry is voller en fruitiger, met aardbei en framboos, en hoort bij het vaste assortiment. Summer Watermelon is lichter en subtieler, en is een limited edition voor de zomer.